2. veebruar 2011

Tallinn taotleb üldkasutatavaid maid omandisse

Tallinna linnavalitsus määrab sotsiaalmaa, üldkasutatava maa sihtotstarbe kuuele munitsipaalomandisse taotletavale maatükile.

Üldkasutatava maana munitsipaalomandisse taotletavate maatükkide kogupindala on ligi kaks hektarit, neist suurim on Valge tn 24 maatükk Lasnamäe linnaosas ligikaudse pindalaga 8931 m². Maatükkidel paiknevad majadevahelised haljasalad ja mänguväljakud.

Sotsiaalmaana soovib linnavalitsus munitsipaalomandisse taotleda ka viis maatükki kogupindalaga ligi 4,4 ha, neist suurim on Lasnamäe linnaosas paiknev Läänemere tee 31b maatükk ligikaudse pindalaga 2,24 ha. Maatükkidel paiknevad elamutevahelised avalikult kasutatavad haljasalad, juurdepääsuteed, platsid ja mänguväljakud, neist ühele on detailplaneeringu kohaselt plaanis rajada kergliiklustee.

Ühtlasi taotletakse transpordimaana munitsipaalomandisse Lasnamäe linnaosas paiknev Võidujooksu tänav T5 maatükk ligikaudse pindalaga 3365 m², detailplaneeringu kohaselt on tegemist avalikult kasutatava tänava ja parkla rajamiseks vajaliku krundiga.

 

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688