RKAS otsib jälle Jõgeva kohtu- ja politseihoonele arendajat

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutas taas välja kirjaliku vähempakkumise Jõgeval Suur tn 1  kinnistule arendaja leidmiseks, ehkki teatas septembris, et vähempakkumise võitis Vallikraavi Kinnisvara.

Vähempakkumise üürisumma alghinnaks on ilma käibemaksuta 165 krooni ruutmeetri kohta. Üürisumma ei sisalda sisekoristust ja tarbimisteenuseid.
Arendaja kasuks seatakse hoonestusõigus ja kellega sõlmitakse ehitiste ning territooriumi kasutamiseks üürileping.

Eelmise vähempakkumise üürisumma alghinnaks oli 145 krooni ruutmeetri kohta ilma käibemaksuta. Vallikraavi Kinnisvara AS võitis vähempakkumise üürihinnaga 143,66 krooni ühes kuus, arvestatuna kasuliku pinna ühe ruutmeetri kohta ilma käibemaksuta.

RKAS kommunikatsiooni- ja turundusjuhi Annika Loigu sõnul vähempakkumine nurjus, kuna Vallikraavi Kinnisvara  ei tulnud lepingut sõlmima.

Uute pakkumiste esitamise tähtpäev on 29. detsembril 2010  kell 10.00.
 
Hoonestaja kohustub kinnistule rajama Jõgeva kohtu- ja politseihoone netopinnaga ligi 2 100 ruutmeetrit. Hoonet hakkab kasutama  kohus, kinnistusamet, arestimaja, kodakondsus- ja migratsiooniamet, kriminaalhooldus ja politsei. Lisaks tuleb hoonestajal rajada Suure ja Pargi tänavate äärde parkimisalad ning uus haljastus koos tänavavalgustusega. Hoone peab valmima 2012. aasta suveks.
 
Rajatava hoone täiendatud mahus eelprojekti on koostanud AS Amhold.  

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed