BaltCap: TREV-2 paari aasta pärast börsivalmis

BaltCap sõlmis eellepingu investeerimiseks TREV-2 Gruppi. Investeering toimub uute aktsiate emiteerimise teel, BaltCapi osaluseks TREV-2 Grupis kujuneb ca 25%.

„BaltCapil on hea meel liituda Eesti juhtiva infrastruktuuri ehitusettevõtte TREV-2 Grupi aktsionäride ringiga. Hindame kõrgelt ettevõtte meeskonda ja seniseid saavutusi. TREV-2 on kindlasti paari aasta perspektiivis sobiv kandidaat börsile Merko ja Nordeconi kõrvale,“ ütles Kristjan Kalda BaltCapist.

BaltCap oli TREV-2 investor aastatel 1998-2003, misjärel müüdi osalus Alta Capitalile. „BaltCap on TREV-2 eelistatud investor tänu meie varasemale heale koostööle. Olen kindel, et BaltCapiga koos on meil oluliselt lihtsam täita oma strateegilisi eesmärke,“ sõnas TREV-2 Grupi nõukogu esimees Peeter Vilipuu.

Tehing plaanitakse lõpule viia septembri lõpuks pärast vastavusauditite läbiviimist ja Konkurentsiametilt heakskiidu saamist. Tehingu hinda osapooled ei avalikusta.

TREV-2 on tegev teedeehituse, -remondi ja hooldetöödes, raudtee- ja keskkonnaehituses. BaltCap on era- ja riskikapitaliettevõte, mis investeerib kasvule suunatud Baltimaade ettevõtetesse ning finantseerib ettevõtete väljaoste. BaltCap haldab viite investeerimisfondi kogumahuga 130 miljonit eurot.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed