Hinnas poolemiljonilised suvilad

Võrreldes eelmise suve vaikeluga, on sellel suvel suvilad üsna minev kaup: hinnas on korras linnalähedased ja poolemiljonilised suvituskohad nii suvituseks kui elamiseks, ilmneb 1Partner Kinnisvara ülevaatest.

Kinnisvarakonsultant ja maakler Ville Värk nentis, et huvi all on eelkõige Vääna-Jõesuu ja Muuga. "Huvi ei ole väga suur, kuid otsitakse nii suvitamiseks kui ka aastaringseks elamiseks. Mõistliku hinnaga suvilat on võimalik müüa ka suve lõpus, kuid suvila peab olema kasutuskõlbulik. Suuremat remonti vajavaid suvilaid enne talve reeglina ei osteta," andis ta nõu.
 
"Suvilate vastu on huvi suurem võimalikult Tallinna lähedal  - Vääna-Jõesuu, Muraste, Luige, Muuga - ja hinnaklassis 500 000 – 600 000 krooni," selgitas kinnisvarakonsultant ja maakler Olmer Õigus. Kõrgem hinnatase on Mähel ja Viimsis.

"Kui mõni aasta tagasi oli trend, et suvilad osteti elamukruntideks, st olemasolev hoonestus lammutati ja ehitati krundile uuselamu, siis nüüd ostetakse suvilaid ja ka suvitamise eesmärgil. Võrreldes eelmise suvega on märgata olulist aktiivsuse kasvu. Eelmine suvi oli vaikne ja suvilate vastu praktiliselt huvi ei tuntud. Mõistliku hinnaga leiab suvila kiiresti ostja."
 
Kinnisvarakonsultant ja maakler Kaili Tamm tõdes, et suvilate hinnad Tallinna lähiümbruses on vastavalt asukohale väga suurte hinnaerinevustega. "Mida lähemale merele, seda kallim on hind. Kõige soodsamaid pakkumisi leiab praegu Kiisalt, Luigelt ja Laitsest. Keskmised pakkumised jäävad Tallinnast mööda mere äärt lääne suunas ja väga kõrgelt hinnatud piirkonnad on Kaberneeme, Salmistu, Andineeme."

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed