Äripinna odavaimat pakkumist ei tasu eelistada

Microsoft Estonia juhi Rain Laane sõnul on äripindade puhul alla kaubeldud hinnavõit petlik, kuna enamasti tuleb mingite lisateenuste näol tagasi maksta.

"Äripindade rendihindadega on see lugu, et hinnavõit, mis õnnestub hinnast alla kaubelda, tuleb hiljem mingite lisateenuste näol niikuinii tagasi maksta," rääkis Laane. "Seetõttu tasub eelistada mitte kõige odavamat pakkumist, mis kataks samas kõik teenused ja lisad, ilma et hiljem oleks tarvis juurde maksta parkimise, valve, koristamise või korraliku soojustuse eest," lisas ta. 

Rendipinna valimisel on Microsofti jaoks kõige olulisemaks aspektiks asukoht ja teiseks õhkkond ehk naabrid. Oluline on ka piisav parkimiskohtade olemasolu nii oma töötajate kui ka klientide jaoks. "Meil on praegu kõik need tingimused täidetud, seetõttu paiknemegi kesklinnas," märkis Laane.

Ülemiste City on tema sõnul kindlasti selline koht, kus on koos palju innovatiivseid firmasid ja mida vähemalt infotehnoloogiafirmadel tasuks kolimisel võimaliku variandina kaaluda.

Laane usub, et valides korraliku lepingu, on muresid vähem. "Igal asjal on oma hind ja alla selle majandades pole rendileandjal mõtet tegutseda, see tähendaks kvaliteedi arvel allahindluste tegemist. Eks paremad üüripinnad lähevad ikka kaubaks, ka praegu," nentis ta.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed