MCB Finance kolis Ülemiste City´sse

2009. a. detsembris kolis Targa äri Linna uus ettevõte - väikefinantseerimisega tegelev MCB Finance.

MCB Finance ettevõtte juhi sõnul on Ülemiste City linnak moodne, mugav ning heas asukohas - just selline nagu üks töökeskkond olema peab. Samuti rõõmustas neid asjaolu, et Targa Äri Linna on kogunenud palju rahvusvahelisi ettevõtteid ja nende Eesti üksusi. MCB Finance kolis Ülemiste Citysse nii oma grupi peakorteri kui ka Eesti tütarettevõtte MCB Finance Estonia OÜ kontori.

Ülemiste City juhatuse esimees Gert Jostov tõdes, et linnakusse lisandub viimasel ajal järjest rohkem ettevõtteid, kes tegutsevad nii Eestis kui väljaspool. „Üle 200 ettevõttega Targa Äri Linnas mõjub nii erineva päritolu ja tegevusvaldkondadega firmade lisandumine ergutavalt," lisas Jostov.

MCB Finance'i põhitegevuseks on eraisikute väikefinantseerimine. MCB Finance Estonia OÜ kuulub MCB Finance Group plc-le, mis on Londonis noteeritud börsiettevõte peakorteriga Tallinnas, Ülemiste Citys. Grupi kodulehekülg on aadressil www.mcbfinance.com 
Eesti tütarfirma loodi 2006. aasta augustis. MCB Finance'ile kuulub kaubamärk Credit24, millel on üle 160 000 kliendi Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed