• 10.12.09, 13:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riik müüb Tallinnas Radissoni tagust krunti 22 miljoniga

Maa-amet müüb 18. detsembril toimuval enampakkumisel 216 kinnistu hulgas 21,9 miljoni kroonise alghinnaga Tallinnas Radissoni hotelli taga asuvat Kuke tänav 5 asuvat kinnistut.
Sihtotstarbeta Kuke tänava kinnistu on 914 ruutmeetrit suur.
Lisaks Kuke tänava kinnistule on Tallinnas enampakkumisel ka üle kaheksa miljoni kroonise alghinnaga Maakri tänav 32a, 6,4 miljoni kroonise alghinnaga Vesivärava tänav 44b ja 2,4 miljoni kroonise alghinnaga Maakri tänav 32b kinnistu.
Üle ühe miljoni kroonise alghinnaga on Tallinnas müügis Tüve tänav 11/Nõmme tee 97 kinnistu, Magasini tänav 23 ja Rästa tänav 17a kinnistud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Narva-Jõesuus on müügis L. Koidula tänav 88 ja 11 kinnistud, alhinnaga vastavalt 2,9 ja 1,8 miljonit krooni.
Ülejäänud enampakkumisel olevate kinnistute alghinnad jäävad allapoole miljoni krooni piiri.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele