Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kodumajagrupi tütarfirma läks pankrotti
Harju Maakohus kuulutas välja Mennel Grupi pankroti ning nimetas pankrotihalduriks Oliver Ennoki.
Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub Harju Maakohtu Tartu mnt kohtumajas 3. detsembril.
Mennel Grupp kuulub võrdsetes osades Kodumagrupile ning Toompeamajale.
Likvideerija Urmas Toome esitas täna Harju Maakohtule avalduse Kodumajagrupi ASi pankroti kohta. Kodumajagrupi ASi likvideerimise ja pankrotiavalduse esitamise põhjustasid Leedu tütarettevõtete pankrotid.
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.