Tallinna Tulika tänavale võib kerkida parkimismaja

Tallinna Tulika ja Sinika tänava nurga maa-ala detailplaneering näeb ette kuuekorruselise äripindadega korterelamu või ärihoone, neljakorruselise parkimismaja ja neljakorruselise eluhoone rajamise.

Detailplaneering näeb samuti ette viiekorruselise ärihoone laiendamise, selgub korraldusest, mille Tallinna linnavalitsus kavatseb kolmapäval vastu võtta.

Planeeringualasse kuulub 6061 ruutmeetrit suur Tulika 19 ärimaa kinnistu, mille omanik on AS Flora. Kinnistul paiknevad kuni viiekorruselised rekonstrueeritud hooned ning alajaam.

Samuti kavatseb Tallinn kolmapäeval vastu võtta Lasnamäel Mustakivi piirkonnas Laagna tee ääres asuva Kivila tänav 24 kinnistu detailplaneeringu, mis näeb ette ehitusõiguse 11-korruselise äripindadega büroohoone rajamise.

Kivila 24 omanikeks on OÜ Eripaatok ja OÜ Tallinn Old Town Apartments. Mustakivi bussipeatuse taga asuv krunt on hoonestamata ning kaetud loodusliku haljastusega.

Lisaks plaanib Tallinn algatada Mustamäel asuva Mäepealse tänav 21a kinnistu detailplaneeringu, mille eesmärgiks on ehitusõiguse määramine kuni kuuekorruselise büroohoone rajamisene.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed