Baltika Kvartalist 80% rentnikega kaetud

Veerenni tänaval asuvast Balti Kvartalist on lõviosa äripindadest juba rentnikud leidnud ning peagi asub uusarendusse ka uus loomeinkubaator.

“SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid pöördus meie poole ise,”  rääkis Baltika Kvartali müügijuht Anne Luik sellest, kuidas neil õnnestus suurklient saada.  Tema sõnul sobib loomeinkubaator Baltika Kvartalisse hästi, kuna ideeks ongi koondada Baltikaga sarnaseid, disainialal tegutsevaid ettevõtteid. 

Loomeinkubaatori käsutusse antakse ligikaudu 1000 ruutmeetrit rendipinda, teha tuleb ümberehitusi mistõttu ning pind saab valmis eeldatavasti kahe kuuga. Luige sõnul läbirääkimised Tallinna Ettevõtlusameti inkubaatoriga veel käivad.

„Baltika Kvartalis on tänaseks 80 protsenti  üüripindadest rentnikega juba kaetud,“ on Luik rahul. „Juunis näiteks kolib teiste hulgas uuele pinnale reklaamiagentuur Tank ja ka Baltika enda büroo,“ lisas ta.

Vanasse Baltika büroohoonesse on pakkuda veel üksikute tubade kaupa väiksemaid pindu, alates 15 m2. „Suuri ja kalleid äripindu on palju saadaval, ent miljööväärtuslikke hea asukohaga kvaliteetseid väiksemaid pindu turul napib,“ selgitab Luik. „Juba enne läbirääkimiste algust loomeinkubaatoriga olime mitmete teiste disainivallas tegutsevate ettevõtetega siia kolimise osas käed löönud ja ma usun, et loomeinkubaatori rajamine Baltika Kvartalisse annab ka teistele loovettevõtetele julguse meiega ühendust võtta,“ on ta tuleviku osas optimistlik.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed