• 13.04.09, 14:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sadolin: värvide müügikäive vähenes neljandiku

Sadolini tegevjuht Piret Minn ütles ehitusuudised.net-le, et värvide müügikäive on tänavu kahanenud neljandiku võrra, kui võrrelda eelmise kevadega.
Minn märkis, et eelkõige andis tunda profituru kokkukuivamine. „Profiturg toimib aasta ringi ning on tunda, et see on väiksem. Loodame et jaeklient hakkab kevade saabumisel rohkem ostma,“ ostutas ta.
Jaekliendi turgu kommenteerides juhtis Minn tähelepanu ka sellele, et märksõnadeks on paindlikkus ja hinnatundlikkus.
Sadolin ekspordib suure osa oma toodangust Baltikumi, Ukrainasse ning Venemaale. Kõigis neis riikides on ehitamine oluliselt vähenenud ja turg seepärast kukkunud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Minn märkis siiski, et eraisikud ostavad siiski neis riikides värve, kuna palju tehakse ise värskendusremonti. Tema sõnul on siin selge erinevus lääneriikidest.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele