Valgustitootja võttis lahti lastud tagasi tööle

Emmaste vallas valgustite valmistamise ja komplekteerimisega tegeleva ettevõte OÜ Liisbet Tukat võttis olukorra paranedes tööle endised töötajad.

Ettevõtte üks omanikest Olev Tukk kinnitas, et firma olukord on paranenud. “Me ei tea küll, kui kaua see hea aeg meil kestab, aga arvestades praegust riigi majanduslikku olukorda läheb meil päris hästi,” ütles Tukk esmaspäeval Hiiu Lehele.

Tuka sõnul on nad tööle tagasi võtnud ka neli-viis firma endist töötajat. "Võtsime mõned endised töötajad tagasi, keda me teadsime ja kelle töökusega rahul olime. Kuna olukord on pisut paranenud, hakkasime tootma ka uusi lambimudeleid,” ütles Olev Tukk.

OÜ Liisbet Tukat on Emmaste vallas Nurste külas asuv ettevõte, mille põhitööks valgustite valmistamine ja komplekteerimine.

Käesolev aasta on paljudele Hiiumaa ettevõtjatele kehvasti alanud, sest tellimused on vähenenud ning seetõttu tulnud töötajaid koondada või rakendada osalist tööaega.

Tööinspektsiooni andmeil on tänavu nõusoleku töötajate osalisele tööajale või osaliselt tasustatavale puhkusele viimiseks saanud OÜ Kaliman, OÜ Plastiktoos, AS B-Plast, AS Dale LD, OÜ Faasion ja AS Rammar.

2008. a viimastel kuudel said samaks nõusoleku OÜ Liisbet Tukat, OÜ Hiiu Link, OÜ Hotell Sõnajala, OÜ MaineGrupp ning AS M ja P Nurst.

Viimase ÄP Hiiumaa TOPis jõudis ettevõte 7. kohale.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed