Tallinna Linnavalitsus eraldas reservfondist Tallinna Keskkonnaametile 700 000 krooni Tallinna linna omandis oleva soditud ja määritud vara puhastamiseks.
Sodimise ja määrimise tagajärgede likvideerimise kulutusi Tallinnas ei ole abilinnapea Deniss Boroditši sõnul võimalik ette näha, kuna sellistel juhtudel on tegemist vandalismiaktiga (võõra vara omavoliline kahjustamine), mille toimumist ei ole võimalik prognoosida.
„2007. aastal esitasid linna ametiasutused politseile kokku 7 süüteo teatist ja taotlust kahju hüvitamiseks,“ ütles Boroditš. „2008. aasta jooksul esitati kümme teatist linnavara sodimise kohta, kuid ühtegi süüdlast pole politsei poolt tabatud ning soditud ja määritud pindade puhastamise kulud tuleb maksta kinni linna eelarvest.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele