Priit Toomingas andis kahtlustuse kohaselt linnaametnikele 1,2 miljonit krooni pistist, kirjutab epl.ee.
Lähikuudel peab Lätis kohtu ette astuma ühe Skandinaavia suurima kinnisvara- ja ehitusfirma NCC tütarfirma endine juht Priit Toomingas. Eeluurimise käigus kogutud tõendite kohaselt andis mees ligi miljoni Eesti krooni suuruse altkäemaksu Riia linnavalitsuse töötajatele.
Läti korruptsioonivastase võitluse büroo (KNAB) andis oktoobri keskel prokuratuurile üle nelja episoodiga kriminaalasja, mille kohaselt küsisid Riia linnavalitsuse keskastmejuhid Vilnis Štrams ja Peteris Stranc?is 2005.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Akustika on hoone funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse seisukohalt sama oluline kui energiatõhusus või sisekliima. Liigses müras väheneb inimeste keskendumisvõime, kasvab stressitase ning kannatab töö kvaliteet. Ruukki Products ASi Baltikumi tehnilise toe ja jätkusuutlikkuse juht Kaupo Pertel nendib, et õigete ehitusmaterjalidega on võimalik seda kõike ennetada.