20. oktoober 2008

Tallinna kanaliseerimistöödega ollakse veel graafikus

Kolmapäevasel linnavalitsuse istungil annab abilinnapea Deniss Boroditš ülevaate AS Tallinna Vesi 2008. aasta Võrkude laiendamise kava täitmise hetkeseisust.

Abilinnapea Boroditši sõnul olid käesoleva aasta 1. oktoobriks kanaliseerimistööd  lõpetatud enam kui 70-l tänaval. „Kõikide sel aasta plaanis olevate objektide ehituseks on sõlmitud töövõtulepingud ja kanaliseerimistööde lõpetamise tähtaeg on 31. oktoober 2008," ütles Boroditš.

Nõmme Linnaosas on 1. oktoobri seisuga lõpetatud kanalisatsiooni rajamine  Hiiu-Suurtüki ,  Seljaku, Harku, Lerina, Vääna, Palli, Näituse , Kirde , Väikese Illimari ,Kurni põik, Tallinna, Sihi, Vaigu, Pesa, Kuljuse,  Puhma, Õie põik, Kurni, Ilo, Idakaare, Kuiv, Kaasiku, Õhtu, Õitse, Tammiku, Tammepärja ning Raudtee tänaval ja Pärnu maanteel Risti tänavast kuni Pärnu mnt 264.

Kristiines on kanalisatsioon pandud Tüve, Välja, Mooni, Haraka, Käo, Lõokese, Räägu, Nepi ja Kaarna tänavale ja rajatud uus  kollektor Sõpruse puiesteele.

Pirital on uued torustikud  Tamme tänaval, Ranna teel, Vilu tänaval, Randvere teel, Hämar teel, Kuusiku teel, Nõo teel, Võsa teel, Keeru teel, Neiuvaiba teel, Matka teel, Jahe teel ja Põõsa teel.

Haaberstis on tööd lõpetatud Köömne, Rõika, Heinamaa, Joone, Otse, Siire, Kätki, Hälli ja Hälli põik tänaval. Mustamäel Herilase ja Lepatriinu tänaval. Kesklinnas Auru, Söe ja Oru tänaval ja Lasnamäel Kivimurru tänaval.

 

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688