8. aprill 2008

Kobin: tõstsime kohati Ülemiste City hindu, kuna huvi on suur

Ülemiste City juhi Gunnar Kobini sõnul koosneb Ülemiste City äripark kolmest alast: tootmisest, ettevõtlusest ja kaubanduskeskusest, lisaks sellel on plaanis veel rajada näituste ja messikeskus.Juhi sõnul on huvi pargi vastu nii suur, et see onviinud äriruumide ruutmeetrihinna tõusuni.

Kobini sõnul on praeguseks Lõõtsa 6 kinnisturenditavate bürooruumide ruutmeetri hinnad tõusnud esialgse 180 kroonilt 250 kroonini. Mehe sõnul on hinnatõusu põhjuseks äripargi vastu tekkinud suur huvi. Samas majas asub ka Ülemiste City kontor ning hiidsöökla Mercado.

„Meie läbiv teema oninspiratsioon. Soovime anda inspiratsiooni äripargis töötavatele inimestele. Meil on huvitav infrastruktuuri lahendus, kaasaegsed tingimused, arhitektuur ja puhkealad, ehk inspiratsioonialad nagu me seda ise nimetame,“ tutvustas Kobin Ülemiste City äriparki.

Kobini sõnul on park aja ja raha säästmise koht. „Hommikul sõidate tööle, lõunal sööte, meil on ala mille nimeks on food court, kus opereerib restoran Mercado. Kui teil on lapsed, saate ka lapsed parki hoida jätta. Kõrval on meil kaubanduskeskus, kus koostöös keskusega pakume city töötajatele kliendikaarti, mis võimaldab saada allahindlust kõikides kauplustes.“

„Praegusel hetkel pakume me eelkõige inspiratsiooniteenust. Kuulame inimesi ja saame uusi ideid, inspiratsiooni. Meil toimuvad smart business seminarid, kuhu kutsume vestlema huvitavaid inimesi,“ kõneles Kobin.

Kobin tutvustas ka pargi tulevikuplaane. „Restoran Mercado vastu ehitame me praegu väikest järve. Pargi keskel, ehk südamesse jätsime allesüheväikese hoone, kuhu rajame kiriku, või pigem templi. See võib olla tempel kunstile, kultuurile või Jumalale. Samuti oleme mõelnud videokonverentsi saalile mida hakkaksime edaspidi välja rentima."

„Olemeparki sihilikult jätnudmõned vanad hooned, kuna need annavad spetsiifilise atmosfäärikogu kontseptsiooni. Kindlasti on kergem ehitada uusi maju, kui vanu renoveerida, kuid see ei anna seda erilisttunnet,“ kirjeldas Kobin pargi atmosfääri.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688