• 03.04.08, 21:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ruutmeeter kaubanduspinda maksab kuni 800 kr kuus

Tallinna kaupmeestel tuleb müügipinna eest maksta 125-800 krooni ruutmeetrist kalendrikuus, vahendas Colliers International.
Sama palju tuleb välja käia Vilniuses, ent Riias on odavaimad kaubanduspinnad saadaval 110 kroonise üürihinnaga. Minskis tuleb aga maksta 470-1250 krooni kuus.
Kaubanduspindade tootlus on nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses 6-7%. Minski kaubanduspindade tootlus ulatub 13-14%ni. Müügipindade vakants on Tallinnas 0,5%, Riias 1,3%, Vilniuses 1% ja Minskis 2%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.26, 16:24
Viljandi betoonitootja 35 aasta õppetund: ellu jääb see, kes oskab kohaneda
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele