• 31.12.07, 11:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tartu sünnitusmajale heidavad silma nii Tartu Ülikool kui ka riigikohus

Tartus Toomemäel asuv riigikohus on ruumikitsikuse tõttu heitnud silma naaberhoonele, praegusele sünnitusmajale, mis kolib varsti Maarjamõisa meditsiinilinnakusse. Kuid riigikohtul on ka konkurent - Tartu Ülikool.
«Olgugi et omal ajal andis Tartu Ülikool Lossi 36 hoone tasuta vastloodud sihtasutusele Tartu Ülikooli Kliinikum, siis praegu kliinikum müüb seda ja võib-olla teeb hoopis mõni ärimees sinna hotelli,» sõnas Tartu Ülikooli rektor Alar Karis Postimehele.
Tartu Ülikool sooviks rektor kinnitusel maja selleks, et sinna koondada praegu teistest eraldi Tiigi tänaval asuva sotsiaalteaduskonna
Ülikooli rektor ei välistanud võimalust, et kui riigikohus saab endale Lossi 36 hoone, kolib ülikool sotsiaalteadlased hoopis Lossi 17 ehk riigikohtu praegusesse majja.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele