Ild ja Toome tegid 78 miljonilise tehingu

Alvar Ildile ja Indrek Toomele kuuluv SRV
Kinnisvara sõlmis lepingu Sauele ehitatava ravimifirma Oriola ärihoone müügiks
Evli kinnisvarafondile EPI Baltic. Tehingu hind on 78 miljonit krooni.

Ligikaudu 11 000 ruutmeetrisel krundil asuv lao- ja büroohoone on arendatud sobivaks ravimite hulgimüügi ja logistikateenustega tegelevale AS-le Oriola, kes hakkab äripinda rentima 5+5 aastaks sõlmitud lepingu alusel.

Rendipinna kogusuurus on ligikaudu 4300 m2, millest 2900 m2 moodustavad laoruumid ning 1400 m2 kontor. Hoone ehitustööd on lõppjärgus ning ruumid lähevad rentniku käsutusse käesoleva aasta lõpus.

SRV Kinnisvara AS on üks esimesi kinnisvaraarendajaid Eestis. Ettevõte asutati 1992. aastal ning kuulub Soome SRV International OY kaudu SRV Gruppi. SRV Kinnisvara arendab ja ehitab äri- ja büroohooneid, hotelle, tööstus- ja logistikahooneid ning elamispindu. Ettevõtte tuntumateks arendusobjektideks on Radisson SAS hotell, Viru Keskus ja Osten Tor.

Evli Property Investments (EPI) on kinnisvarainvesteeringutele spetsialiseerunud Evli Bank’i tütarettevõte. Oma fondide kaudu pakub EPI organisatsioonidele ja eraisikutele investeerimisvõimalust ekspertide abil laia valikusse kinnisvaraportfellidesse. Balti riikide kinnisvaraturule investeerimiseks 2005. aastal rajatud EPI Baltic I on Evli esimene kinnisvarafond Soomes.


Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed