Kinnisvarafirma: sobiv aeg on investeerida Egiptusesse

Kinnisvaraarenduse ja müügiga peamiselt
kuurortpiirkondades tegelev OÜ Burbonas soovitab üle vaadata investeeringud ning
paigutada raha Egiptuse kinnisvarasse, sest hinnatõusu potentsiaal seal on
endiselt väga kõrge.

“Egiptus ei tähenda pelgalt aastaringset suve, sinist merd, puhtaid randu ja erilist kultuuri, vaid ka iga-aastast kinnisvarahindade tõusu. Seega on iga investori jaoks tegemist ligitõmbava investeerimisalternatiiviga,” räägib Erki Markus, OÜ Burbonas direktoravaldatud pressiteates.

Üheks oluliseks investeeringu atraktiivsust mõjutavaks faktoriks on Markuse sõnul valuutakursside muutused. „Egiptuses teostatakse kinnisvaratehingud tavaliselt USA dollarites või Suurbritannia naeltes. Seega on eestlaste jaoks kasulikum osta kinnisvara nüüd, teisel poolaastal, sest nende valuutade ostuhinnad on langenud vastavalt 9% ja 5%,“ rääkis OÜ Burbonas direktor.

„Hinnanguline aastane kapitali tootlikkus on 20% ja enamgi,“ rääkis direktor ning lisas, et sellised eeldused ja trendid kestavad Egiptuses juba aastast 2004.

Markuse sõnul algavad ühe ruutmeetri hinnad Hurghadas 200 eurost ehk 3120 Eesti kroonist ja Sharm El Sheikhis alates 620 eurost ehk 9672 Eesti kroonist. Egiptus on Markuse hinnangu siiski ligitõmbav eelkõige madalate hindade tõttu.

OÜ Burbonas põhitegevusalaks on kinnisvara arendus ja müük kuurortpiirkondades. Firma sai alguse aastal 2005 Leedus ja kandis nime UAB Burbonas. Alates aastast 2007 tegutseb ettevõte ka Lätis ja Eestis.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed