Varahaldur Priisalm lõi ehitaja Kogeriga käed

Kristel Kivinurm-Priisalme
varahaldusettevõte Avaronasutas ehitus- ja kinnisvaraarendusfirmaga Koger
& Partnerid kinnisvarainvesteeringute ühisfirma, teatas Avaron.

Ühisettevõtte nimeks saab Avaron Properties, mille eesmärk on paigutada järgnevate aastate jooksul Kesk- ja Ida-Euroopa erinevatesse kinnisvara- ja arendusprojektidesse üle 1 miljardi krooni.

Avaroni partner ja loodava Avaron Propertiese juht Aadu Oja sõnul on Avaron Propertiese eesmärk luua kinnisvarafondid, mille kaudu saavad Eesti ja välismaised investorid osaleda huvitavates investeerimis- ja arendusprojektides Balkanimaades, Baltikumis, Venemaal, Gruusias ja teistes SRÜ riikides.

"Avaron Properties investeerib maasse ja arendusprojektidesse, võimaluse korral arendame ja ehitame oma jõududega," ütles Oja.

Avaron Properties alustab viie investeerimis- ja kinnisvaraspetsialistiga, kelledest kaks on varem töötanud Avaronis ja kolm Koger & Partnerite meeskonnas. 60% ettevõttest kuulub Avaronile, ülejäänud Koger & Partneritele.

"Koger & Partnerid on meie eelistatuim koostööpartner oma mitmekülgsete ja pikaajaliste kogemuste tõttu kinnisvaraarenduse ja ehituse valdkonnas. Minu kaheksa aasta pikkune koostöö Andres Kogeri ja tema meeskonnaga investeeringute haldamises ja arendusprojektides on olnud professionaalne ning mõlemale poolele kasulik," kommenteeris Oja.

Koger & Partnerid nõukogu esimees Andres Koger ütles, et Koger & Partnerid on viimastel aastatel põhjalikult analüüsinud võimalusi tegevuse laiendamiseks Kesk- ja Ida-Euroopas ning on teostanud väljaspool Eestit mitmeid projekte. Koostöö Kesk- ja Ida-Euroopa investeeringutele keskendunud investeerimisfirmaga Avaron loob võimalused kiiremaks laienemiseks," lisas Koger.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed