Pohlak: mul pole kusagil mingeid kinnisvarahuvisid

Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar
Pohlak saatis Kuressaare linnavalitsusele ja -volikogule ametliku pöördumise,
milles teatab valmisolekust koostööks Kuressaare praeguse linnastaadioni
väljaarendamisel nüüdisaegseks spordiareeniks.

Ta vahendas 22. augustil Eesti Jalgpalli Liidu juhatuse koosolekul otsustatut, mille kohaselt pole jalgpalliliidul võimalik nii emotsionaalsetel kui ratsionaalsetel kaalutlustel tunnistada tulevase Kuressaare gümnaasiumi staadioni sobivust Eesti rahvuskoondise ametlikuks varustaadioniks.

“Soovime saada (koostöös jalgpalliklubiga FC Kuressaare) võimalust omandada Kuressaare praeguse linnastaadioni alune maa rajamaks sinna rahvuskoondise varustaadion ja FC Kuressaare esindusstaadion koos Eesti koondiste ja FC Kuressaare treeningbaasiga,” teatas Pohlak Kuressaare linnajuhtidele.

“Mul pole kusagil mingeid kinnisvarahuvisid. Ma pole seda tüüpi inimene, kes äri teeb. Seda kõlakat on vist hakanud teatud ringkonnad meelega levitama," ütles Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) president Aivar Pohlak pärast minutilist naeru Meie Maale.

Aivar Pohlaku võitlus praeguse staadioni asukoha eest ja Eesti Jalgpalli Liidu viimane avaldus linnapeale, linnavalitsusele ja -volikogule on tõstatanud küsimuse, kas võib olla tegemist huviga hinnalise kinnisvara vastu.

“Kuna mul on Saaremaa vastu suur huvi, siis tahan, et seal oleks ka korralik staadion,” märkis Pohlak, rõhutades, et staadioni ehitamine uude kohta ja seda enam kooli juurde ei ole EJL-ile atraktiivne.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed