Uus Maa: pooltel Uue Sakala äripindadest on tõsine huviline olemas

Uus Maa kinnisvarabüroo tegeleb Uue Sakala
kaubandus-, toitlustus- ja büroopindade väljaüürimisega ning firma andmetel on
pooltel pindadel juba tõsine huviline olemas.

Keskus valmib 2009. aastal. Uus Maa äripindade konsultant Marko Kivirand kinnitas, et juba ligi pooltel pindadel on tõsised huvilised olemas.

"Arendaja kaudu on suur hulk huvilisi meid üles leidnud veel enne, kui lepingute sõlmimiseks lõplikult valmis olime," nentis Kivirand, kelle hinnangul on suure huvi peamisteks põhjusteks suurepärane asukoht ning uue keskuse unikaalne kontseptsioon.

AS Uus Sakala rajab Tallinna linnasüdamesse endise Sakala keskuse asemele enam kui 30000m2 kogupinnaga kultuuri- ja vabaajakeskuse, mille tuumiku moodustavad 1800kohaline teatri-, konverentsi- ja kontserdisaal, kinokompleks, tantsustuudio, Eesti üks suuremaid raamatuärisid, büroo- ja kaubanduspinnad.

Lisaks sellele on keskuses rohkelt eritüübilist toitlustuspinda kohvikutest kuni teatriväljakule vaadet nautiva esindusrestoranini. Kaubanduspindade kontseptuaalne plaan näeb ette peamiselt monobrändi-põhiseid vabaaja sisustamisele suunatud kauplusi.

Keskuse alla on planeeritud soojustatud parkla, kus parkimiskohti jagub ca 250 autole. Büroopinda on keskuses kokku ca 2300m2.

Keskuse arendaja on AS Uus Sakala ning keskust ehitab AS Merko Ehitus ja Skanska EMV.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed