Kinnisvaraleid: kirik keset küla

Kui te olete väsinud oma kahetoalisest
Lasnamäe korterist või kitsast eestiaegsest eramust Nõmme mändide all, siis nüüd
on hea võimalus vahetada see kahekümne toa ja rohkem kui pooleteisetuhande
ruutmeetri vastu Tabasalus.

Just maja suurus on siinkohal vägagi määrav, sest kellel ikka on nii suur maja kui teise mehe krunt või koguni kaks krunti, juhul kui on tegemist mõne maakitsikuses vaevleva arendusrajooniga. Teil saaks olla selline hooplemisvõimalus ligi kolmekümne miljoni eest, kirjutas Oma Maja.

Ja kuigi maja tornist avaneb üle naabermajade katuste vaade taamal sinetavale merele, ei avane uudishimulikele sellele krundile erilisi vaateid, sest kirjade järgi on krunt piiratud üle kahe meetri kõrguse ja poole meetri paksuse kivimüüriga.

Tähele tasuks panna ka seda, et kui normaalmõõtmetes eramuga tutvumiseks kulub keskmiselt pool tundi, siis selle majapidamise üle vaatamine võtab arvatavasti kordades rohkem aega.

Müügiinfo

* Asukoht: Harjumaa, Harku vald, Tabasalu, Ilmandu, Kadaka tee
* Krundi suurus: 5075 m"
* Üldpind: 1762 m"
* Elamispind: 668 m"
* Tube: 22
* Hind: 29 000 000
* Müüja: Agenda Kinnisvara OÜ

Lisainfo: Müüa esinduslik villa vaatega merele ja kogu ümbruskonnale. Maja on täielikult renoveeritud 2001. a, üldpinnaga 1762 m2. Majas on 22 tuba, neist 14 magamistuba. Garaažis neli kohta autodele, neist kaks limusiinidele ja veel kolm kohta autodele sisehoovis varikatuse all. Krunt on piiratud üle kahe meetri kõrguse ja poole meetri paksuse müüriga.
Saunakompleks koos basseiniga 150 m", suur spordisaal, talveaed ja lisaks palju erinevaid tube, garderoobe ja panipaiku.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed