• 02.03.07, 12:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Skanska püstitab Pirita tee korteritega hinnarekordeid

Skanska EMV müüb Pirita tee 28a kerkivasse hoonesse kortereid kuni 100 000kroonise ruutmeetrihinnaga.
Näiteks on võimalik endale Tallinna lahele avaneva vaatega 4toaline 150 m2 korter osta ligi 16 miljoni krooniga, veidi pisem 3toaline korter aga pea 13 miljoniga.
Nii kalli ruutmeetrihinnaga kortereid ei ole Eesti korteriturul veel pakkumisel olnud. Ometi on juba 17 hetkel müügile pandud 27 korterist broneeritud. Praegu veel müügis olevatest korteritest kalleima ruutmeetrihind ulatub 110 000 kroonini, odavaima ruutmeeter aga maksab 50 000 kr/m2.
Korteri hinnale lisandub vastavalt soovidele 180 000 krooni parkimiskoha eest garaažis, 90 000 krooni parkimiskoha eest hoovis ja 30 000 krooni panipaiga eest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele