Silbet ehitab Jõhvi kesklinna moodsa elurajooni

AS Silbet alustas Jõhvi kesklinnna uute
moodsate kortermajade püstitamist. Korterite ruutmeetri hinnad algavad 14 000
kroonist.

Nooruse ja Aasa tänavate äärsesse kvartalisse rajatakse lähiaastatel seitse uut eriprojektiga 3-4korruselist korterelamut, kokku 118 korteriga, teatas ettevõte.

"Nooruse 5a korterite ruutmeetri hinnad algavad 14 000 kroonist," sõnas ASi Silbet projektijuht Nikolai Šabartšin. "Kõik esimese maja korterid on tänaseks juba broneeritud," lisas Šabartšin.

"Majades on hea planeering, korterites on pinda 60-150 ruutmeetrit. Seda tüüpi maju pole Eestis varem ehitatud ja nad vastavad täielikult järjest karmistuvatele soojusenergia kokkuhoiu ja keskkonnanõuetele," lisas ASi Silbet juhatuse esimees Vjatšeslav Šlõk. Tema sõnul lähtuti maju kavandades sellest, et elamute kvaliteet oleks Ida-Virumaa turul pakutavast parim. Ehitatavatel majadel on väga hea asukoht - kohe Jõhvi keskuse kõrval, samas suurtest teedest eemal. "Need on eksperimentaalmajad, kus on võimalikult palju kasutatud kohalikke materjale."

Silbeti elamukvartali projekteeris firma Dekoraator. Esimene Silbeti kvartali maja saab valmis juunikuus.

2,4 ha Silbeti elamukvartal Nooruse ja Aasa tänavate vahelisel alal heakorrastatakse täielikult, kvartal saab eraldi piirde ja väravad.

AS Silbet tegeleb ehitusliiva kaevandamise ja rikastamise, ehitus- ja remonditöödega, ehitusmaterjalide müügiga, sh OÜ Silbeti Plokk toodetavate poorbetoonist seinaplokkide müügiga, transporditeenustega, kinnisvara arendamisega jm. AS Silbet rakendab kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteeme ISO 9001 ja ISO 14001.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed