Autor: WeDigitize • 2. detsember 2022

Online kasiinode populaarsus Eestis jätkab kasvamist

Viimaste maksulaekumiste põhjal võib julgelt väita, et online kasiinode populaarsus on kasvamas ning hetkeseisuga ei ole täpselt teada, millest see tingitud on. Võiks arvata, et selle taga on peamiselt mängusõltuvusega inimesed, kuid reaalsuses on olukord ilmselt teine.

Viimastel aastatel on äärmiselt populaarseks muutunud e-sport ning täpselt sama on juhtunud ka sellele panustamisega. Teiseks oluliseks põhjuseks on Eesti, kui tugeva infotehnoloogia ühiskonna areng ja selle märkamine kasiinode poolt. Kõik soovivad enda turuosa suurendada ning, mis saaks olla selleks parem, kui enda teenuseid pakkuda riigis, kus on kiire internetiühendus ning suur kogus arvuteid ja nutiseadmeid.

Erinevad kasiinomängud, mida inimesed palju mängivad

Kasiinod pakuvad enda mängijatele väga palju erinevaid mänge. Ilmselt igas online kasiinos on olemas lauamängud nagu blackjack, rulett ja baccarat, kuid tegelikult on võimalusi väga palju. Saadaval on ka live kasiino funktsiooniga kasiinod, mis tähendab seda, et videopildi vahendusel saate olla päris kasiinos kohal. Suurte võitudega paistavad silma ka slotimängud. Tegemist on mängudega, kus on eesmärgiks kokku koguda võimalikult palju ühesuguseid sümboleid. Lisaks on saadaval ka jackpot funktsiooniga lahendused, kus võite väikese panuse eest võita väga suure summa.

Online kasiinode reguleerimine ning seadusandlus

Kui võrrelda Eestit mõne teise riigiga, siis on Eestis oluliselt rangemad tingimused. Kõik, kes soovivad luua enda online kasiinot peavad läbima Maksu- ja Tolliameti poolt tugeva kontrolli. Loomulikult peavad olema täidetud kõik hasartmänguseaduses olevad normid. Järelvalvet teostatakse põhjalikult ning tihti. Isegi, kui mõni online kasiino pakub enda teenuseid, ilma litsentsi ja tegevusluba omamata, siis nende tegevus blokeeritakse kiiresti. Eesti riik keelab Eesti territooriumil olevate inimeste ligipääsu antud veebilehele ja sellega nende tegevus piirdub. Tavaliselt on suurimaks takistuseks litsentsi hankimisel osakapitali suurus. Hetkeseisuga peab vastavalt seadusele olema see vähemalt miljon eurot. Paljudel kasiinodel aga sellist raha uue väikese turu jaoks investeerida ei ole.

Kuhu liiguvad online kasiinod järgmisena

Järjest rohkem pööratakse pilke arenevate valdkondade poole. Hetkeseisuga ei ole see veel laiemasse tarbesse jõudnud, kuid tugevalt arendatakse virtuaalreaalsuses toimuvaid kasiinomänge. Kui võtta aluseks, et kasvõi klassikalise ehitussektori digitaliseerimine käib äärmiselt kiiresti, siis kasiinod on sellest sammu võrra ees. Selliselt on võimalik mängijatele pakkuda palju erinevaid kaasahaaravaid lahendusi. Küll aga on hetkel tegemist tasuta versioonidega, kuna proovitakse mängudest elimineerida maksimaalselt vigu. Hiljem on äärmiselt keeruline tõestada, et klient tõesti tegi sellise otsuse ning tegemist ei olnud mängu enda veaga. Selge on see, et tulevikus saab kogeda väga huvitavaid kasiinomänge, ning seda kõike mugavalt enda kodust. Järjest kiirem elutempo sunnib inimesed otsima kiiret meelelahutust, ning loomulikult on seda kõige lihtsam teha kodust lahkumata.

Miks online kasiinode populaarsuse kasvul ei paista lõppu

Pikas perspektiivis võib öelda seda, et järjest rohkem tõuseb inimeste arvutite ja nutiseadmete kasutamise oskus. Kui vanem generatsioon selles just ei hiilga, siis järjest tuleb peale inimesi, kes on ülesse kasvanud nutiseadmetega. Tulemuseks on see, et kasiinomängude kättesaadavus on äärmiselt lihtne ning sellega saavad hakkama kõik huvilised. Lisaks muudetakse järjest lihtsamaks ka mängudega alustamist ning kogu protsess käib väga kiiresti. Enamjaolt ei ole vaja enam isegi kontot luua, ning saate praktiliselt koheselt teha sissemakse ning mängudega alustada. Samuti võtavad väljamaksed aega kõigest mõne minuti, mis on äärmiselt kiire, kui seda võrrelda mõni aasta tagasi olnud olukorraga.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785