Autor: N.R. Energy • 22. veebruar 2022

Eesti soojatootja N.R. Energy OÜ kuulutas välja nelja katlamaja projekteerimise ja ehitamise hanked

N.R. Energy OÜ ehitab uued hakkpuidu katlamajad Klooga, Laekvere ja Märja alevikus ning Orgita külas. Pakkumuste esitamise kuupäev on 4. aprill 2022 ja tööde teostamise lõpptähtaeg 31. juuli 2023. Hanke mahus on katlamajade projekteerimine ja ehitus.

Hankes osalemise tingimused on ettevõtjasõbralikud, võimaldades läbirääkimisi pakkumuste menetluses, soodsaid maksetähtaegu ja külastust näidiskatlamajja.

Kõigi nelja peaaegu identse katlamaja ehituse samal ajal väljakuulutamine võimaldab ehitajal teostada projektid üheaegselt, tagades selle läbi jätkusuutlikuma planeerimise ning resursside kokkuhoiu. Investeeringu maht on ligi 6 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Ehitatavad katlamajad on täisautomaatsed ja varustatud maailmatasemel tehnoloogiaga, mis suurendab töökindlust ning soojatootmise efektiivsust. Katlamajad töötavad hakkpuidul, mis on taastuvenergia allikas ja seega keskkonnasõbralik.

Tingimustega tutvumiseks registreeruge hanke juurde Riigihangete Registris aadressil https://riigihanked.riik.ee ja laadige alla Hankedokumendid:

· hange nr 246032 - „Klooga hakkpuidu katlamaja“;

· hange nr 246000 - „Laekvere hakkpuidu katlamaja“;

· hange nr 243123 - „Märja hakkpuidu katlamaja“;

· hange nr 246039 - „Orgita hakkpuidu katlamaja“.

Kõik tekkivad küsimused saate esitada kirjalikult RHR- i keskkonnas!

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785