Ma mõtlesin, et väga kummastav oleks, kui Eesti pingutaks 2030. aastaks oma asjad valmis ja siis viis aastat oleks seal võililled teisel pool Iklat, sõnas Nordecon ASi ehituse ja kinnisvara arenduse valdkonna juht ning juhatuse liige Tarmo Pohlak Rail Baltica perspektiivi kohta saates "Eetris on ehitusuudised".
Saates tuli juttu Eesti ehitusturu seisust praegu: hoonete ehitusest, taristuehitusest. Kas turul on töö lõppemas või on just juurde tulemas? Teemaks tuli ka peatöövõtjate omavaheline konkurents. Kas neid on liiga palju? Lisaks tulid kõne alla julgeolekualased ehitused. Ja loomulikult Rail Baltica: mis seda ees ootab? Pohlak tegi Eesti ehitusturu prognoosi 2027 ja ostuas, mis saab siis, kui Ukraina sõda peaks lõppema?
Saates küsis Siim Sultson.
Fotol (pildistas Siim Sultson) on Tarmo Pohlak.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.