Kaarsilla Kinnisvara pani Narvas kauplusele nurgakivi ja võttis sarikapärja maha

17. aprillil asetati Narvas Kreenholmi staadioni kõrvale kerkivale uuele Coopi Maksimarket/Ehituskeskusele sümboolne nurgakivi ning tähistati hoone täiskõrguseni jõudmist. Kinnisvaraarendaja Kaarsilla Kinnisvara rajatava hoone ankurrentnikuks on Coop Järva, mis toob piirkonda ainulaadse kontseptsiooniga kaupluse.
Kõigepealt pandi paika nurgakivi...
  • Kõigepealt pandi paika nurgakivi...
  • Foto: Andras Kralla
Narvas aadressil Kreenholmi tn 54a valmib oktoobris ainulaadne kauplus kogu Coopi keti lõikes – ühe katuse alla koondatakse nii Coopi keti suurim toidupood, Maksimarket kui ka ehitustarbeid müüv Ehituskeskus. Varasemalt on Ehituskeskuseid rajatud peaasjalikult koos Coop Konsumitega. Tegemist on ligi 5,5 miljoni euro suuruse investeeringuga, mille katab Kaarsilla Kinnisvara.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele