• 20.03.26, 11:16

Alandlikkusest võib saada välisturgudel Eesti ettevõtja salarelv

Eestlased ei pruugi olla küll parimad müügimehed, aga alandlikkus, millega silma paistetakse, võib avada eksporditurgudel palju uksi ja võita suurkliente, sõnas Magnetic Groupi juht Risto Mäeots Eesti Tööandjate Keskliidu konverentsil „Tuulelohe lend 2026“.
Eestlaste salarelv ekspordi suurendamisel võiks olla alandlikkus, rääkis Magnetic Groupi juht Risto Mäeots.
  • Eestlaste salarelv ekspordi suurendamisel võiks olla alandlikkus, rääkis Magnetic Groupi juht Risto Mäeots.
  • Foto: Maido Parv
Eestit teatakse kui neutraalset ja ohutut riiki, kindlasti mitte aga kui lennundusriiki. „Kui öelda keskmisele tarbijale sõna lennundus, siis kaasneb sellega agoonia, meie rahvuslike lennufirmade ümber toimunu ja muu,“ ütles Magnetic Groupi juht Risto Mäeots konverentsil kõlanud ekspordivõimaluste üle arutlenud vestlusringis. Tema sõnul tuleb pidevalt selgitada, et lennundus on palju enamat kui ainult reisijate vedu, see on ülemaailmne tööstusharu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 17:14
Kuressaare padelihallis summutab heli Ruukki akustiline lahendus
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele