• 06.03.26, 12:06

Korea relvatootja lubab Eestisse kuni 100 miljoni euro suurust investeeringut

Lõuna-Korea kaitsetööstusettevõte Hanwha Aerospace teatas plaanist investeerida Eestisse ligikaudu 100 miljonit eurot, et arendada siinset kaitsetööstuse taristut ja teadus-arendust. Koos Eesti ettevõtetega kavandatavate arendusprojektidega võib paketi kogumajanduslik mõju ulatuda kuni 260 miljoni euroni.
Eesti kaitseväes on juba aastaid kasutusel Lõuna-Korea tootja liikursuurtükig K9 Kõu.
  • Eesti kaitseväes on juba aastaid kasutusel Lõuna-Korea tootja liikursuurtükig K9 Kõu.
  • Foto: Kaitsevägi
Ettevõtte kinnitas pressiteates oma eesmärke tugevdada Eesti kaitsetööstuse iseseisvust ning kujundada riigist maismaasõidukite ja relvasüsteemide hoolduse ning laskemoona tootmise sõlmpunkt Balti ja Põhjamaade piirkonnas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele