Kahes etapis toimunud võistluse lõppvooru jõudsid neli tööd: FÖÖNIKS, LIIN, RELJEEF ja VIBU. Žürii otsustas välja anda ühe preemia.
Viljandi bussijaama ja kesklinna Selveri arhitektuurivõistlusel otsiti parimat arhitektuurset ja linnaruumilist lahendust aadressile Ilmarise 1 kavandatavale bussijaamale ja toidukauplusele, et luua sidus ja kaasaegne tervik Viljandi südalinna, Centrumi ja Uku keskuse vahel. Žürii tänab kõiki osalejaid kõrgetasemeliste ja sisukate tööde eest.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
2016. aastal eraldati OSRAMist traditsiooniliste valgusallikate äri ning sündis uus kaubamärk LEDVANCE. Ettevõtte portfellis olid peamiselt tooted, mille tulevik Euroopas oli regulatsioonide tõttu sisuliselt ette määratud. Traditsioonilised valgusallikad sisaldasid keskkonnale ohtlikke aineid ja nende energiatõhusus jäi uutele nõuetele jalgu. Algas globaalne LED-teholoogiale üleminek.