Iirimaa on Eesti ehitajatele keeruline, kuid suurte võimalustega turg

Eesti puitmajasektor uuris Iirimaa turupotentsiaali ehitusmessil Dublinis. Võimalusi sinna turule sisenemiseks annab asjaolu, et Iirimaa eluasemekriis on juba aastaid kestnud ning ainult süvenenud.
Eesti Puitmajaliidu esindus Iirimaal.
  • Eesti Puitmajaliidu esindus Iirimaal.
  • Foto: Eesti Puitmajaliit
Uute kodude nappus on viinud Iirimaa noored massiliselt riigist lahkuma ning valitsus seisab silmitsi aina kasvava survega. Ambitsioonikas eesmärk – 300 000 uut elamispinda aastaks 2030 – kõlab paberil hästi, kuid praktikas takerdub see aeglase planeerimisprotsessi, puuduliku infrastruktuuri ja oskustööjõu nappuse taha.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:13
Leedu jaotusvõrgu julge samm viib Baltikumi riigihanked uude ajastusse
Leedu jaotusvõrk ESO astus julge sammu, tuues esimest korda Balti riikides riigihankesse selge jätkusuutlikkuse mõõtme. See on muutus, mida tööstused on ammu oodanud ja millel on potentsiaal kujundada kogu piirkonna turgu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele