Lasteaed Maasika projekteerisid AW2 Architects Oy Eesti filiaal ja AW2 Architects Oy.

Seotud lood

Uudised
  • 06.08.24, 07:06
Ramm Ehitus pidas Nõmme luksusarenduse sarikapidu
Eelmisel majandusaastal üle kahe korra kasumit kasvatanud Ramm Ehituse Tallinnas Nõmmel asuv Wabaduse 170 luksusarendus pidas sarikapidu. Augusti algul saavutati hoonete maksimaalne kõrgus. Suurema osa korterite hinnad algavad 400 000 eurost ja ligi pooled on ka broneeritud.
Majandustulemused
  • 11.07.24, 09:52
Ramm Ehitus kasvatas üle kahe korra kasumit
Ramm Ehituse OÜ teenis 2023 aastal 15,5 miljonilise käibe juures 1,5 miljonit tegevuskasumit, mis kasvas aasta varasemaga võrreldes üle kahe korra. “Meie kasumlikkus oli hea tänu ostjatele üle antud korteri- ja ridaelamuarendustele,” oli tegevjuht Priit Raud tulemusega rahul.
TOP
  • 14.11.24, 11:50
Ehitusettevõtete TOP100: üks turutsükkel sai läbi, järgmisel on uued reeglid
Lisatud 100 edukaima ehitusettevõtte edetabel.
Kuigi ehitusturul ei ole eelmise aastaga võrreldavaid tulemusi ilmselt põhjust niipea oodata ja meeleolu sektoris on murelik, siis usutakse, et saadakse hakkama ka uute tingimustega turuolukorras.
  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele