• 28.11.24, 13:30

Sünkroniseerimise suurprojekt püsib ajakavas

Sünkroniseerimise ümarlaual andis Elering elektrituruosalistele ja teistele avaliku ja erasektori organisatsioonidele laiapõhjalise ülevaate veebruari alguses toimuva Mandri-Euroopa sagedusalaga ühinemise suurprojekti hetkeseisust.
Eleringi juht Kalle Kilk.
  • Eleringi juht Kalle Kilk.
  • Foto: Karli Saul
Suur samm tähendab olulist muutust elektrisüsteemis, kus Balti riigid hakkavad süsteemi toimimiseks vajalikku sagedust täies mahus ise kontrollima.

Seotud lood

TOP
  • 07.11.24, 08:29
Elektriehituse TOP: Viljandi perefirma tahab edulugu korrata Lätis
Tänavu võitis edetabeli ettevõte, kelle käive tegi eelmisel aastal suure hüppe tänu õigel ajal lukustatud lepingutele, milles kardetud hinnarisk õnneks ei täitunud. Nüüd ootab vallutamist Läti turg, mis on just viimasel ajal kiire hoo sisse saanud.
Uudised
  • 27.11.24, 09:01
Elektritööde edukad ettevõtjad: projektid muutuvad keerulisemaks, kuid oskustöötajaid napib
Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit (EETEL) tunnustas traditsiooniliselt oma liikmeid, valides möödunud aasta majandustulemuste järgi 2024. aasta edukaimateks ettevõteteks taristuvõrkude ehitaja Connecto Eesti, projekteerimisettevõtte ITK Inseneribüroo ning alajaamade ehitusele spetsialiseerunud S-Power’i.
Uudised
  • 17.10.24, 09:59
Elektriehitus ujub vastuvoolu: juhid prognoosisid ootamatult kasumlikkuse kasvu
Uudised
  • 17.10.24, 09:05
Kaarel Jänes: riik peaks elektriehitust nügima ausama konkurentsi suunas
Suurte elektritaristute riigihankeid iseloomustab pikaajalise strateegia puudumine ning sellest tulenev kaootilisus. Elektrilevi näitel ka toimiva elektritööde konkurentsituru rikkumine. See paneb ebavõrdsesse olukorda töötajate ja äri arendamisse panustavad ettevõtted, kes pakuvad kvaliteetset teenust ja Eesti majandust tervikuna edasi viivad, kirjutas Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu tegevjuht Kaarel Jänes.
  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele