• 13.11.24, 16:00

Maardu saab ringikujulise ja kaasava keskväljaku

Maardu linnakeskuse arhitektuurivõistluse võidutöös kavandas autor Vaba Aja Keskuse ette ringikujulise multifunktsionaalse keskväljaku, mis muudab Maardu kesklinna elavaks ja kaasavaks keskuseks.
Võidutöö “Pulss”.
  • Võidutöö “Pulss”.
  • Foto: FUTU
Maardu linnavalitsuse ja Eesti Arhitektide Liidu koostöös korraldatud Maardu linnakeskuse arhitektuurivõistluse võitis Győrgy Jakabfi ja arhitektuuribüroo FUTU ideekavand „Pulss“.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele