Kadaka puiestee uus sild on saavutanud oma kõrguse ja ehitus on graafikus. Viadukti tekiplaadi betooneerimistööd on tehtud. Täna tõi Tallinna abilinnapea Pärtel-Peeter Pere ehitusobjektilt sarikapärja alla.
Abilinnapea Pärtel-Peeter Pere võtab sillalt sarikapärja.
  • Abilinnapea Pärtel-Peeter Pere võtab sillalt sarikapärja.
  • Foto: Aleksandr Gužov
Kadaka puiestee vana sild oli amortiseerunud ning ümberehitus oli nii riigi kui linna hinnangul ammu vajalik. Uue sillaga luuakse inimestele ka uued kõnni-, ratta- ja sõiduteed.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele