Elering ehitab julgeoleku tõttu peahoone ümber

Elektri põhivõrke haldava riigifirma Elering Tallinna peahoone ümberehitus on vajalik varustuskindluse tagamiseks keerulises julgeolekukeskkonnas. Ehitustöödega plaanitakse valmis saada kolme aasta pärast. Ehitushankeni loodetakse jõuda 2025. aasta lõpus.
Elektri põhivõrke haldava riigifirma Elering juhatuse esimees Kalle Kilk.
  • Elektri põhivõrke haldava riigifirma Elering juhatuse esimees Kalle Kilk.
  • Foto: Andras Kralla
Eleringi peahoone ümberehitus on vajalik, et tõsta elutähtsat teenust osutava riigikaitseobjekti kriisivalmidust. „Praegune Eleringi kontorihoone on ehitatud ajal, mil ümberringi valitses hoopis teine julgeolekuolukord ja see ei vasta enam energiajulgeoleku tagamiseks vajalikele standarditele,“ ütles Eleringi juhatuse esimees Kalle Kilk. ”Elering peab ka keerulistel hetkedel energiasüsteemi töös hoidma, selleks on vaja tagada nii taristu kui juhtimiskeskuse stabiilne töö,“ lisas Kilk.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele