• 27.08.24, 11:05

Sunly laenas hübriidparkide ehituseks 300 miljonit eurot

Sunly kaasas 300 miljonit eurot Skandinaavia ja Prantsuse investoritelt 1,3 GW päikese-, tuule-, salvestus- ja hübriidparkide ehituseks. Investeeringuga ehitatakse Baltikumi ja Poola suuremahulisi hübriidparke, mis aitavad panustada regiooni taastuvenergia kättesaadavusse.
Sunly kaasasutaja ja tegevjuht Priit Lepasepp
  • Sunly kaasasutaja ja tegevjuht Priit Lepasepp
  • Foto: Rasmus Jurkatam
300 miljoni eurose rahastuse taga on Prantsusmaal tegutsev Rivage Investment läbi kliimaprobleemide lahendustele pühendunud fondi, maailma juhtiv taastuvenergia investor Copenhagen Infrastructure Partners (CIP) läbi Green Credit I fondi ja Norra pensionifond KLP.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 09:58
Stabiliseerimine kui alakasutatud võimalus Eesti taristuehituses
Taristuehituses on üks viga, mis maksab rohkem kui kõik teised kokku – probleemidega tegeletakse liiga hilja. Sageli alles siis, kui tee on juba lagunenud ja remont on vältimatu. Põhjus ei peitu enamasti nähtavas pealiskihis, vaid sügavamal: aluspinnases.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele