Rakvere linnavolikogu otsustas algatada Sireeni tn 2 detailplaneeringu Kaitseliidu staabi- ja tagalakeskuse rajamiseks.

- Kaardil oranžiga tähistatud ala on politsei suur unistus - koerte jalutusväljak.
- Foto: Eskiis
Planeeritava ala suurus on üle 6,5 hektari ning Rakvere abilinnapea Kert Karuse sõnul on tegemist riigile kuuluva kinnistuga. Linnale kuulub abilinnapea kinnitusel ainult tänavaala,
kirjutati Lääne-Virumaa Uudistes.Karus alustas detailplaneeringu tutvustamist volikogus sellega, et selgitas volinikele, kus Sireeni tänav üldse asub, sest tõenäoliselt pole Rakvere elanikest lõviosa taolisest tänavast kuulnudki.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
"Esimese hooga vastumeelsust pole."
Kaitseministeerium valis Eestis välja viis paika, kuhu on plaanis rajada kaitsetööstuslinnak ja laskemoona tootmine. Investeeringuks planeeritakse 150 miljoni eurot.
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.