Teisipäeval, 9. mail allkirjastasid Tõrvandi keskusalal Kambja vallavanem Illari Lään ja KRC Ehitus OÜ juhatuse liige Siim Kroodo Tõrvandi kooli ehituslepingu.
KRC Ehitus OÜ juhatuse liige Siim Kroodo ja Kambja vallavanem Illari Lään allkirjastasid Tõrvandi Kooli ehituslepingu.
Foto: Marko Ojakivi
Põhikoolihoone ehitab maksumusega 13 043 022,95 eurot (summa käibemaksuga) KRC Ehitus OÜ kui soodsaima hinna pakkuja. Ettevõte on ka varem püstitanud haridus- ja kultuurihooneid üle Eesti.
Katuseaknad on oluliselt enamat kui lihtsalt valgusallikad. Need mõjutavad hoone energiatõhusust, ventilatsiooni ja sisekliimat. Vananedes võivad aknad tekitada probleeme, mis ei ole esialgu visuaalselt märgatavad, kuid mis aja jooksul kahjustavad konstruktsioone ning halvendavad kasutajate mugavust.