• 12.05.23, 09:24

Thermory katsetas tehisintellektist juhtimismentorit

Kodumaine tööelu monitooringu ja juhtimisvaldkonna idufirma Moticheck arendas Eestis ja teadaolevalt ka maailmas esimesena välja tehisintellektist juhtimiskonsultandi ja -mentori Aidan. Tehisintellekt aitab juhte ja personalieksperte juhtimisalastes küsimustes. Süsteemi katsetas ka termopuidu tootja Thermory.
Martin Rajasalu on Moticheki juht ja kaasasutaja.
  • Martin Rajasalu on Moticheki juht ja kaasasutaja.
  • Foto: Motichek
Motichecki tegevjuhi ja kaasasutaja Martin Rajasalu sõnul on tehisintellekti (AI) toomine juhtide töölauale loomulik samm. „Täna suudab tehisintellekt kirjutada presidendile kõnesid või luua reklaamfotosid, miks ei võiks seda tarkust rakendada ka juhtimises. Maailmas ja Eestis ainulaadse AI-l põhineva juhtimiskonsultandi ja -mentori Aidan eesmärk ongi juhtidele pakkuda tööelu parendamiseks või väljakutsete lahendamiseks erinevad soovitusi. Ja seda kõigil juhtimistasanditel. Coach´ide ja mentorite kasutamine ei pea olema täna enam vaid tippjuhtide privileeg. Erinevalt päris inimesest on tehisintellekt kogu aeg olemas arvutiekraanil või telefonis, kiire nupuvajutuse kaugusel ning kohtumiseks pole aega vaja broneerida.“

Seotud lood

Uudised
  • 28.03.23, 08:42
Nordecon plaanib tehisintellekti abil saada parema ülevaade ehitusplatsist
Nordecon osales Tehnopoli tehisintellekti arendamise töötoas ja sai toetust 35 000 eurot, mille abil plaanib täiustada andmepõhist juhtimist ehitusplatsil ja tõsta ettevõtte efektiivsust.
Uudised
  • 13.04.23, 10:54
Tehnikaülikoolis on uus katseseade, mis võib välja panna Challenger 2 tanki kaalu
Sisearhitektide kõrgelt auhinnatud Tallinna Tehnikaülikooli Ehituse Mäemajas on juures uus ja oluline masin – üliõpilased ja teadlased ning koostööpartnerid saavad nüüd teha katseid ehituskonstruktsioonide detailide ja sõlmede uurimiseks.
Saated
  • 04.05.23, 08:25
Tehisintellekt hakkab tungima ehitusplatsile
Ehituses on tehisintellekt seni hoidnud tagaplaanile, kuid nüüd plaanib AS Nordecon selle tuua ka ehitusplatsile ja käivitada uudse pilootprojekti, mis võimaldab saada kiire ja täpse ülevaate ehitusplatsil toimuvast ning selle abil vähendada ehitusvigu ning rutiinsest aruandlust.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 10:08
Ekspert selgitab: miks vajab ärihoone enamat kui lihtsalt katust?
Kui räägitakse ärikinnisvarast, pööratakse enamasti tähelepanu selle asukohale, suurusele ja siselahendusele. Katuse peale mõeldakse sageli alles viimases järgus. Ent katus ei ole pelgalt funktsionaalne element, mis kaitseb vihma ja tuult eest. Tänapäevane katus on osa hoone toimivusest, energiatõhususest ja visuaalsest kuvandist. Kuidas teha katuse puhul tark otsus? Miks on oluline lähtuda kvaliteedist, mitte ainult hinnast? Ja mis rolli mängib katus ettevõtte jätkusuutlikkuses?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele