Äripäeva Infopank reastas teedeehituse ettevõtted viimase nelja kvartali käivete järgi. Vaata, millised ettevõtted jõudsid 100 suurima käibega ettevõtete hulka ja kelle käive kasvas, kellel näitas kahanemist.
Teede- ja platside ehituse sektori nelja viimase kvartali maksudeklaratsioonides esitatud koondkäive oli 2023. a. esimeses kvartalis 779,7 miljonit eurot ja see kahanes aasta varasemaga võrreldes 4,9%. Vaid tänavu esimeses kvartali näitas koondkäive väikest kasvu, ent see kasv oli 0,1% ja seda tuleb pigem pidada käibe püsimiseks samal tasemel.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.