• 14.11.22, 17:06

Uuring: maailma tippjuhid suurt kriisi ei usu, Merko Ehitus ei ole sellega nõus

Maailma tippjuhid on valmis praeguste väljakutsetega toime tulema ning ootavad pikemas vaates majanduskasvu jätkumist. Lähemaks aastaks prognoosib valdav enamus siiski majanduslangust, mis võib kujuneda aga kardetust leebemaks. Andres Trink Merko Ehitusest ja Tiit Atso Harju Elektrist on Baltikumi väljavaadete osas siiski pessimistlikumad.
Foto: Andras Kralla.
  • Foto: Andras Kralla.
KPMG 2022 CEO Outlook uuris maailma suurettevõtete tegevjuhtidelt, milliseks peavad nad majanduse väljavaateid järgneval kolmel aastal. Tippjuhtide kindlustunne on parem kui 2022. aasta alguses, ulatudes 71 protsendini. 85 protsenti tippjuhtidest näeb lähemal kolmel aastal majanduskasvu, mis on samal tasemel kui viimase aasta jooksul tehtud uuringutes, teatas KPMG Baltics.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele