• 08.11.22, 10:42

IseKallur tahab digitaliseerida ehitussektori logistikat

Eestis regionaalseid transporditeenuseid pakkuv kallurfirma IseKallur plaanib ainulaadse IT-süsteemi arendamisega korraldada digipöörde ehitus- ja rasketehnika sektoris.
IseKalluri juhatuse liikmed Erik Mesikäpp ja Silvar Vähk.
  • IseKalluri juhatuse liikmed Erik Mesikäpp ja Silvar Vähk.
  • Foto: RASMUS KOOSKORA
IseKallur on otsustanud hakata kogu maailma ehitusektori efektiivsust mõjutavat puudujääki muutma ning arendanud välja SaaS-mudelil B2B-platvormi AYREN.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele