• 26.08.22, 12:22

Swedbank: Eesti ehitusturg jaheneb

Eestis tehtud ehitustööde maht teises kvartalis langes, peamiselt hoonete ehituse vähenemise tõttu ja uusarenduste pakkumine seiskus eelmisest aastast madalam tasemel. Rajatiste ehitusmaht aga hoopis kasvas.
Swedbanga analüütik Marianna Rõbinskaja sõnul ehitusettevõtete kindlustunne jätkas suvekuudel halvenemist, kuid kukkumine pole olnud nii järsk nagu nägime 2020. aastal pandeemia puhkedes.
  • Swedbanga analüütik Marianna Rõbinskaja sõnul ehitusettevõtete kindlustunne jätkas suvekuudel halvenemist, kuid kukkumine pole olnud nii järsk nagu nägime 2020. aastal pandeemia puhkedes.
  • Foto: Jake Farra
Aastases võrdluses oli ehitusmaht 1,8% madalam. Kuigi ehitus pöördus langusesse, oli tegemist veel endiselt väga kõrgete mahunumbritega. Ehitusmahu languse taga oli hoonete ehituse vähenemine, analüüsis ehitusturu olukorda Swedbanga analüütik Marianna Rõbinskaja.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 15:20
Uksed lahti! Haapsalu Uksetehas avas Tartus esindussalongi
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele