• 26.05.22, 10:34

Riigi Kinnisvara kuulutas välja projekteerimishanke Toom-Kooli 9 restaureerimiseks

Kordushanke korraldamise eesmärk on ehitusprojekti koostamine Tallinna Toomgildi endisele hoonele remondiks ja restaureerimiseks ning osaliseks ümberehitamiseks ameti- ja esindusruumideks.
Toom-Kooli 9 hoone Tallinna vanalinnas.
  • Toom-Kooli 9 hoone Tallinna vanalinnas.
  • Foto: Raivo Toom / RKAS
„Toom-Kooli 9 hoone kuulub riigikogu kantseleile, kuhu planeeritakse ligi 40 töökohta ning lisaks esindusruumidele ka kaks 120 kohalist saali ja erinevad koosolekuruumid. Samuti luuakse läbipääs Toompea lossi ruumidesse läbi Landskrone torni müüri,“ kirjeldas Riigi Kinnisvara projektidirektor Raivo Toom eesolevaid töid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.08.25, 11:39
TalTechi uuring kinnitab: Airoboti niiskustagastusega soojusvaheti on Eesti kliimas kõige tõhusam
Eestis on aastaid püsinud arusaam, justkui plaatsoojusvahetid, eriti niiskustagastusega ehk ERV-tüüpi seadmed, ei sobi meie kliimasse. Levinud on hirm, et need külmuvad talvel ja ei ole energiatõhusad. See müüt pärineb ajast, mil turul levisid odavad ristvoolu vahetid, mille kasutegur oli madal ja automaatika olematu. Tänapäeval on see eelarvamus ajale jalgu jäänud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele