• 24.05.22, 15:09

Elering on valmis alustama LNG-terminali ühendustoru ehitust

Elering on ette valmistanud Paldiski tulevase LNG terminali ühendustorustiku ehituse käivitamise ning saab pärast ehituse viimaste detailide kokkuleppimist erasektoriga alustada ehitustöid lähiajal, teatas ettevõte.
Torud Paldiski kompressorjaama juures, mis lähevad käiku LNG-terminali ühenduse rajamisel.
  • Torud Paldiski kompressorjaama juures, mis lähevad käiku LNG-terminali ühenduse rajamisel.
  • Foto: Elering
Projekteerimistööd toruühenduse ehitamiseks kestavad juba mitu kuud. Projekteerimistöid teeb Alexela kontserni kuuluv Conx PM OÜ ehk sama ettevõte, mis on teinud ka haalamiskai projekti. Projekteerimistöid on juba tehtud mitme tuhande inimtöötunni ulatuses. Kokku kulub projekteerimisele 10 000 töötundi ning töödega tegeleb projekteerija ja tema Austraalia alltöövõtja juures kokku kümneid inimesi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.04.25, 12:07
Ekspert selgitab: miks vajab ärihoone enamat kui lihtsalt katust?
Kui räägitakse ärikinnisvarast, pööratakse enamasti tähelepanu selle asukohale, suurusele ja siselahendusele. Katuse peale mõeldakse sageli alles viimases järgus. Ent katus ei ole pelgalt funktsionaalne element, mis kaitseb vihma ja tuult eest. Tänapäevane katus on osa hoone toimivusest, energiatõhususest ja visuaalsest kuvandist. Kuidas teha katuse puhul tark otsus? Miks on oluline lähtuda kvaliteedist, mitte ainult hinnast? Ja mis rolli mängib katus ettevõtte jätkusuutlikkuses?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele