• 31.03.22, 16:27

Tähasaju kaksikute teine hoone valmib juulis

Restate’i arendus Tähesaju ärilinnakus Lasnamäel on lõppjärgus – kaksikute teisel hoonel aadressil Tähesaju tee 9 oli täna sarikapidu. Ärihoone eripäraks on võimalus rentida miniladusid, mis sobivad nii ettevõtetele kui ka kohalikele elanikele.
Kavandatav ärihoone Tähesaju tee 9.
  • Kavandatav ärihoone Tähesaju tee 9.
  • Foto: Restate
Restate’i esindaja Tomas Salamäe sõnul on Tähesaju ärilinnaku kaubandus- ja äripindade märksõnadeks läbimõeldud ruumilahendused, lihtne logistika ning madalad halduskulud. „Konseptsioon võimaldab ettevõtetel ühendada omavahel nii lao-, kaubandus- kui ka kontoripinnad, mis aitab ettevõtetel lihtsustada igapäevast tööd ning vähendada tööjõu- ja kõrvalkulusid. Kauba väljastamiseks ja vastuvõtmiseks on rentnikutel hoone tagaküljel tänavatasapinnas asuvad laadimisuksed, mida saab kasutada lisaks logistikaotstarbele ka kliendi teenindamiseks. See on täna tarvilik lahendus näiteks e-kauplejatele,“ sõnas Salamäe.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele